Pobjeda dobojske Sloge u posljednjoj pripremnoj utakmici na pripremama FOTO

FK Sloga Meridian iz Doboja, u posljednjoj utakmici u okviru priprema na Zlatiboru, savladala je ekipu Hatta iz Ujedinjenih Arapskih Emirata rezultatom 2:0.

Sloga je golom Danila Šipovca u 12. minutu došla u vođstvo 1:0. Na 2:0 povisio je Zoran Karać u 49. minutu. Dobojlije su bez poraza odradili pripremni period na srpskoj planinskoj ljepotici. Igrali su protiv jakih protivnika i zabilježili tri pobjede (Rudar Pljevlja 1:0, Inđija 2:1, Hatta 2:0) i dva neriješena rezultata (Spartak Ždrepčeva krv 2:2, IMT 0:0).

Po povratku u Doboj Sloga će odigrati generalku protiv Laktaša a moguće je da se u međuvremenu odigra još jedna utakmica.

Sloga Meridian – Hatta 2:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 Šipovac u 12, 2:0 Karać u 49.minutu
SLOGA MERIDIAN: Gučmazov, Siniša Dujaković, Grabež, Milanović, Milojević, Popara, Redžić, Nikola Dujaković, Karać, Šipovac, Vidić. Igrali su još: Baranov, Stevanović, Tahrić, Omić, Bosnić, Dadić.