Futsaleri Doboja savladali Željeznicu

futsal doboj željeznica

Futsaleri Doboja su u derbiju 11. kola prvenstva Republike Srpske savladali Željeznicu sa sigurnih 4:0.

Bila je ovo tvrda utakmica koja je riješena tek u završnih deset minuta utakmice. Dobojlije dolaze do pogotka u 18. minuti pogotkom Envera Buljubašića i minimalno vođstvo čuvaju sve do 32. minute kada Milan Radulović duplira prednost. Ubrzo nakon toga, kada je Željeznica već krenula na sve ili ništa, kapiten Martić pogađa još dva puta gol gostiju i donosi veliku pobjedu Doboju za ostanak na prvom mjestu.

U narednom kolu dobojski futsaleri gostuju u Nevesinju.

FC DOBOJ – KMF ŽELJEZNICA 4:0 (1:0)
Dvorana OŠ “Radoje Domanović”, Osječani
Gledalaca: 100
Sudije: Siniša Ivančević i Tomislav Gračanin (oba Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Buljubašić 18, 2:0 Mil. Radulović 32, 3:0 Martić 34, 4:0 Martić 35
Žuti kartoni: Lukić, Buljubašić, Ivanagić, Ninković (Doboj), Đorda, Balaš (Željeznica)

DOBOJ: Ninković, Ivanagić, Martić, Buljubašić, Ristić, Mujkanović, Mih. Radulović, Lukić, Mil. Radulović, Mujkić, Kovačević, Bosić, Starčević

ŽELJEZNICA: Balaš, Đorda, Bjelica, Elez, Jusić, Dragović, Čovrk, Šćepanović, Perović, Minić