EVROLIGA: Zvezdina serija zaustavljena: Poražena od Barselone sa 12 razlike

evroliga barsa zvezda

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Barselone 82:70 u meču 30. kola Evrolige.

Poslije četiri vezane pobjede, protiv Fenerbahčea, Baskonije, Real Madrida i Makabija, tim Dejana Radonjića nije uspio da izbori novi trijumf protiv favorizovanog rivala.

Neizvjesnost je trajala samo tokom prve četvrtine, da bi se Mirotić i Brandon Dejvis razigrali i donijeli svom timu ubjedljivu prednost koju gosti iz Beograda nisu uspjeli da stignu do kraja meča, i pored odlične igre u drugom poluvremenu.

Zvezda je i ovog puta odlično ušla u meč. Barselona je igrala svoju, ali su gosti iz Beograda imali odgovor u vidu svoje prepoznatljive odbrane.

Tako su se oba tima smenjivala u vođstvu tokom prve dionice.

Mirotić je imao svojih momenata i poenima držao Barselonu u meču, dok je Zvezda igrala timski i tražila najbolja rješenja u napadu kako bi došla do poena.