Todd Boehly, Amerikanac koji je kupio Chelsea ostao u čudu zbog VAR-a: Prvi susret bio je hit VIDEO

todd Boehly

Fudbaleri Chelseaja dobili su novog vlasnika Todda Boehlyja, a prva utakmica na čelu Plavaca nije prošla onako kako je želio.

Boehly je prisustvovao remiju svog tima protiv Wolverhamptona rezultatom 2:2, a da stvari budu još gore, Chelsea je imao vodstvo od dva gola prednosti, ali su se Vukovi vratili golom u posljednjoj minuti.

No, vrlo interesantna scena dogodila se u 38. minuti. Plavci su poveli preko Rubena Loftus-Cheeka, ili su makar mislili da je tako.

Todd Boehly

Sudija Peter Bankes je nakon VAR asistencije poništio gol Chelseaja, a to je izazvalo konfuziju na licu Amerikanca.

Boehly se prvi put susreo s VAR tehnologijom, a kamere su ga uhvatile kako se čudi odluci arbitra. Amerikancu nije bilo najjasnije zbog čega je gol poništen.

Reakcija je vrlo brzo postala hit, ali će Todd Boehly, suvlasnik LA Lakersa i LA Dodgersa morati za kratak period da navikne na novu fudbalsku tehnologiju.