SLOVENIJA – SRBIJA 2:2 Fudbaleri Srbije spustili dva gola prednosti (FOTO, VIDEO)

liga nacija slovenija srbija

epa10009992 Gregor Sikosek (L) of Slovenia in action against Andrija Zivkovic (R) of Serbia during the UEFA Nations League soccer match between Slovenia and Serbia in Ljubljana, Slovenia, 12 June 2022. EPA-EFE/ANTONIO BAT

Fudbaleri Srbije remizirali su sa Slovenijom rezultatom 2:2, u četvrtom kolu Grupe 4 Lige B Lige nacija.

Imali su “Orlovi” dva gola prednosti poslije prvih 45 minuta igre, ali su dozvolili selekciji Slovenije da na startu drugog poluvremena postigne dva gola I dođe do remija.

Sada izabranici selektora Dragana Stojkovića zaostaju tri boda za Norveškom I moraće dobro da se namuče u posljednje dvije utakmice grupe 4 B divizije Lige nacija da bi stigli do prvog mjesta.