Site icon olovka.info

Rukometaši dobojske Sloge izgubili i drugi meč u Italiji, kraj EHF Evropa kupa za Dobojlije FOTO GALERIJA

Rukometaši dobojske Sloge poraženi su i večeras u revanš meču u Bariju od ekipe Konversana, u drugom susretu 2. kola EHF Evropa kupa.

Italijani su u ovoj utakmici bili bolji protivnik i pobijedili su rezultatom 33:25, pa su se tako sa dvije pobjede u dva susreta, ukupnim rezultatom 64:49, (prvi meč 31:24 za Italijane) plasirali u dalju fazu ovog evropskog takmičenja.

Prema dogovoru klubova, današnji revanš meč se, kao i jučerašnji prvi meč, igrao u Italiji na terenu Konversana.

Dobojlije su igrale egal utakmicu u prvom poluvremenu koji je Konversano dobio sa 13:12, ali u drugom poluvremenu Italijani su pokazali da su bolja i, u ovom trenutku spremnija ekipa, pa su se sasvim zasluženo plasirali dalje u EHF Evropa Kupu.

U poraženom timu ponovo je najefikasniji bio Vladimir Stanković sa osam golova, dok je Nikola Knežević postigao pet. Kod Konversana Gabriel Saite je imao osam, a Valentino Roseto i Demis Radovčić po pet golova.