Rukometaši dobojske Sloge eliminisani iz Kupa BiH od Vogošće VIDEO

mrk sloga doboj

Rukometaši Sloge poraženi su sinoć u Osječanima od Vogošće rezultatom 32:31, nakon izvođenja sedmeraca, u utakmici osmine finala Kupa BIH.

U regularnom toku bilo je 26:26, a dobojski rukometaši us imali i upropastili osam golova prednosti koje su imali početkom drugog poluvremena.

SLOGA – VOGOŠĆA 31:32 (26:26, 14:9)

Dvorana Osnovne škole Radoje Domanović u Osječanima. Gledalaca: 50. Sudije: Džemal Čedić i Dino Đerzić (oba iz Sarajeva). Delegat: Miroslav Rakar (Nova Topola). Sedmerci: Sloga 7(5), Vogošća 9(8). Isključenja: Sloga 6, Vogošća 16 minuta.
SLOGA: Bogdanović 1 (18 odbrana, sedmerac), Stojanović 6(1), Đorđević 2(1), Stanković 6(1), Marković, Tulendić 7(1), Bogdan Peštić 1, Nemanja Peštić 1, Simić, Ristić, Miličević 4(1), Maričić, Dejanović, Knežević 3, Đurić, Bajović. Trener: Miljan Stanić.
VOGOŠĆA: Mutapčić (2 odbrane), Alispahić, Čordalija, Grujić 5(2), Trapara (14 odbrana, sedmerac), Tahirović 1, Ombaša 4(2), Semić, Jelačić 3(1), Memić 6, Burić 5(1), Baraković 1, Isaković 1, Džemidžić 4, Zulfić 2(2), Omanović. Trener: Senad Skopljak.