Site icon olovka.info

RFL RS CENTAR Velika tri boda dobojskom Željezničaru protiv Omladinca u Modriči

fk Željezničar doboj

u utakmici 16. kola Regionalne lige „Centar” fudbaleri dobojskog Željezničara savladali su juče, poslije velikog preokreta,kao gosti ekipu Omladinca u Garevcu rezultatom 2:1.

Domaća ekipa je povela u 15. minutu golom Miloša Pejića što je bio rezultat prvog poluvremena, a gosti iz Doboja preokrenuli su rezultat u nastavku golovima Dražena Gostiča u 66. i Sergeja Milačka u 90. minutu.

Ovim se Željezničar učvrstion na 3. mjesti RFL RS Centar, a u narednom kolu umaji novu priliku za

Trebava je u Osječanima savladala Crkvinu 5:1, a Vučijak u Majevcu Zvijezdu iz Kakmuža sa 4:2. Vrijedan bod sa gostovanja lideru Skugriću donijela je Rudanka odigravši 1:1. Hajduk iz Kožuha je poražen u Dugom Polju od Sloge sa 3:1, a Naša krila iz Kostajnice u Petrovu od Ozrena rezultatom 3:0.