Remi Srbije i Turske u Beogradu, ubjedljiva pobjeda Španije protiv Ukrajine

Liga nacija 2. kolo

Reprezentacije Srbije i Turske remizirale su u meču 2. kola Lige nacija u susretu odigranom u Beogradu rezultatom 0:0.

Tokom svih 90 minuta igralo se vrlo aktivno na obje strane, no mreže su na kraju mirovale i nijedna ekipa nije uspjela postići pogodak i doći do vodstva i osvajanja tri boda.

Srbija je u 49. minuti ostala s igračem manje nakon što je Kolarov dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, no ni to nije pomoglo Turcima da do kraja meča postignu pogodak.

U ostalim mečevima Španija je na svom terenu ubjedljivo pobijedila Ukrajinu rezultatom 4:0. Ramos je postigao prva dva pogotka za Crvenu furiju, Ansu Fati je postigao treći, a konačnih 4:0 postavlja Torres u 84. minuti.

Duel između Švicarske i Njemačke završen je bez pobjednika (1:1). Za Švicarce je gol postigao Widmer, a za Nijemce Gundogan.

Ranije je Vels porazio Bugarsku sa 1:0, dok je Finska u gostima bila bolja od Irske sa 1:0. Slovenija je na svom terenu minimalno porazila Moldaviju, dok je u posljednjem meču Lige C Grčka kao gost porazila Kosovo sa 2:1.