Remi rukometaša Sloge u Derventi

rukomet remi rk sloge u derventi

Rukometaši Sloge odigrali su četvrtu pripremnu utakmicu u Derventi sa istoimenim domaćinom. Završena je neriješenim rezultatom 32:32. Bio je ovo prvi meč u dosadašnjem toku priprema u kojem Sloga nije slavila pobjedu.

Utakmica je skoro cijelim tokom bila u egalu, nijedna ekipa nije napravila veću razliku od tri gola. Domaći su u prvom dijelu imali vođstvo 13:10, a na odmor se otišlo sa rezultatom 16:16.

U drugom poluvremenu obje ekipe su postigle identičan broj golova kao i u prvom. Sloga je vodila rezultatom 29:26, međutim Devenćani serijom 3:0 stižu do poravnanja 29:29.Do kraja su oba rivala postigla po tri gola za konačnih 32:32.

Najefikasniji u redovima Dervente bili su Goran Zemunović i Luka Grahovac sa po 7 golova. Kod Sloge najubojitiji su bili Marko Perović sa 9 i Vladan Đurđević sa 7. Njih dvojica zajedno postigli su polovinu golova svog tima. Narednu utakmicu Sloga igra u četvrtak na svom terenu protiv Vogošće.

DERVENTA – SLOGA 32:32 (16:16)

Dvorana: SRC Derventa. Sudije: Goaran Ilić i Saša Bijeljić (Doboj). Sedmerci: Derventa 3(3). Sloga 5(4). Isključenja: Derventa 4, Sloga 6 minuta.

DERVENTA: Dragan Starčević, Nikola Ristić, Pejić 1, Škrga 2, Šmulja, Dobrilović, Sibinčić 2, Zemunović 7, Milinković 5(3), Drinić, Aleksa Starčević, Borislav Stanković 4, Dragičević 3, Savić, Grahovac 7, Lukić 1. Trener: Milorad Bjelošević.

SLOGA: Iunin 5, Bubić 2, Danilo Ristić, Zekić 1, Miličević, Perović 9(4), Đurđević 7, Gavrić 1, Mišanović 2, Knežević 1, Miloš Maksimović, Tulendić, Vladimir Stanković 3, Milan Đurđević, Dejanović, Bajović. Trener: Mario Kelentrić.