PREMIJER LIGA BIH: Fudbaleri dobojske Sloge Meridian ubjedljivo poraženi u Trebinju; LEOTAR – SLOGA MERIDIAN 4:1 FOTO

fk leotar fk sloga meridian doboj

Fudbaleri Leotara pobijedili su dobojsku Slogu Meridian sa 4:1 u 12. kolu Premijer lige. Ova utakmica bila je za Trebinjce “biti ili ne biti” i, vjerovatno iz tog razloga, znatno agilniji su bili od Dobojlija na ovom meču.

FK Leotar – FK Sloga Meridian 4:1

Poveli su domaći fudbaleri poslije samo tri minute igre, a strijelac je bio iskusni napadač Haris Handžić. Handžić je još jednom bio precizan i na kraju je i ostalo 2:0 do poluvremena.

Sredinom drugog poluvremena domaćini dolaze do 3:0, a do kraja meča još dva gola i na kraju je završilo sa efikasnih 4:1.

Leotar sada ima 11 bodova, bod manje od Posušja, Igmana i Slobode, dok Sloga s 14 bodova ostaje osmoplasirana.

U narednom kolu 15.oktobra trebinski Leotar igra protiv Zrinjskog, a u Doboju gostuje FK Sarajevo.