MTEL PREMIJER LIGA BIH: Fudbaleri dobojske Sloge Meridian ubjedljivo poraženi u Širokom Brijegu

fudbal široki sloga doboj

Fudbaleri Širokog Brijega pobijedili su dobojsku Slogu Meridian rezultatom 3:0 u okviru 17. kola m:tel Premijer lige i učvrstili su se na drugoj poziciji prvenstvene tabele.

Domaći su dugo lomili otpor gostiju, a tek su pola sata prije kraja uspjeli da stignu do željenog gola. U 62. minuti Lukić je pogodio za 1:0, a pitanje pobjednika riješeno je u samom finišu.

Prvo je Lovrić u 78. minuti povisio na 2:0, a samo 120 sekundi kasnije Bagarić je postavio konačnih 3:0, pa je sada Široki Brijeg na samo bod udaljen od vodećeg Zrinjskog.

Širokobriježani će u narednom kolu gostovati Veležu, dok je Sloga domaćin Igmanu.