KUP DR “MILAN JELIĆ” Fudbaleri dobojske Sloge Meridian slavili u Modriči

fkmodricamaxima

Fudbaleri dobojske Sloge Meridian slavili su poslije preokreta na gostovanju u Modriči protiv FK “Alfa Modriča” u 1/16 finala Kupa Republike Srpske „Dr Milan Jelić” rezultatom 2:1.

Modrički klub poveo je u 12. minutu golom Mitra Trifkovića i to je bio rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu gosti iz Doboja uspjeli su napraviti preokret, te su pogocima Dejana Popare u 54. i Dejana Vidića u 78. minuti ostvarili plasaman u osminu finala ovog takmičenja.

Utakmicama šesnaestine finala danas je počelo novo izdanje Kupa Republike Srpske „Dr Milan Jelić”. U ovoj fazi takmičenja igra se samo jedan meč na terenu slabije rangirane ekipe, a žrijeb je odlučio da prvoligaš RS “Alfa Modriča” ugosti premijerligaša “Slogu Meridian” iz Doboja.

Naslovna foto: FK “Alfa Modriča”