Juniori i kadeti FK Sloga Doboj ubjedljivi protiv vršnjaka HNK Orašje u 3. kolu Omladinske lige BiH (FOTO+VIDEO OBJE UTAKMICE)

Prethodnog vikenda, u nedjelju 12. septembra, na pomoćnom terenu dobojskog stadiona Luke (vještačka podloga), kadeti i juniori dobojske Sloge bili su baš ubjedljivi protiv vršnjaka iz HNK Orašje u okviru trećeg kola Omladinske lige BiH, Sjever A.

Slogini kadeti pobijedili su odgovarajuću selekciju HNK Orašja sa čak 10:0 (7:0). Trenutno su drugi na tabeli, imaju 7 bodova iz tri utakmice i gol razliku 19:3.

Prvih jedanaest igrača kadeta FK Sloga protiv HNK Orašja: Dragiša Kuzmić (golman), Gliša Manojlović, Lazar Ačkar, Minja Tatić (kapiten), Kenan Kurdić, Stefan Lazarević, Matija Drljić, Saša Todorović, Đorđe Jović, Ognjen Šešlak i Đorđe Nikić.

U drugom poluvremenu su nastupili i Amir Avdaković (golman), Aleksandar Vitlešević, Danilo Cvijanović, Teodor Glavinić, Igor Zarić, Nikola Sušić i Leo Wu.

Strijelci deset golova za dobojsku Slogu bili su: Stefan Lazarević, Đorđe Nikić (2), Ognjen Šešlak (2), Đorđe Jović, Minja Tatić, Saša Todorović, Kenan Kurdić i Nikola Sušić.

KADETI: FK Sloga – HNK Orašje 10:0 (7:0)

Juniorske selekcija dva kluba odigrali su svoj meč u 12.00 časova na istom terenu, a ova selekcija Sloge pobijedila je HNK Orašje rezultatom 5:1 (2:1).

Domaćini su meč startovali u sljedećoj postavi: Elvedin Durmić (golman), Zarija Nišavić, Njegoš Lukić, Albin Omić, Srđan Ćatić, Tarik Jašarević (kapiten), Nikola Maksimović, Belmin Kikić, Faris Mujkić, Radovan Blagojević i Sergej Đurić.

Rezervisti su bili Ajdin Žilić (golman, igrao drugo poluvrijeme), Ahmed Kunalić (igrao od 78. minuta), Duško Cvjetković, Stefan Arsić (igrao od 78. minuta), Armin Hadžikadunić I Sergej Božić.

Za juniore HNK Orašje nastupili su: Tomislav Kopić (golman), Noel Jurić, Anto Džojić, Josip Perić, Semin Šabanović, Almin Pekić, Daniel Filipović (kapiten), Irnes Omićević, Adin Halilović, Roberto Živković i Adin Imširović.

Strijelci: Faris Mujkić, Belmin Kikić i Srđan Tatić (3) za Slogu i Roberto Živković za HNK Orašje.

Snimak: NTV Patria Doboj

Obrada videa i foto: olovka.info