FUTSAL PREMIJER LIGA BIH: Dobojlije remizirale protiv Konjica

futsal doboj konjic

Još jedan meč 9. kola Premijer futsal lige BiH završen je bez pobjednika, pošto su večeras u Doboju bodove podijelili Futsal klub Doboj i Futsal klub Konjic odigravši bez pobjednika, rezultatom 3:3.

Gosti iz Konjica su na sjajan način otvorili meč na gostovanju u Doboju, te u 3. minutu golom Josipa Bilića stigli do vođstva.

Denis Zelenković je u 12. minutu obradovao domaću publiku i povratio rezultatski zaostatak.

Ipak, Konjičani su bili nešto konkretniji u prvom poluvremenu, te na odmor odlaze sa prednošću od 1:2 zahvaljujući pogotku Meldina Podruga iz 16. minuta susreta.

Doboj ponovo stiže do izjednačenja. Igrao se 24. minut kada je mrežu gostiju zatresao Ibrahim Husejnović.

Ipak, nije se dugo držao egal na semaforu, pošto samo nekoliko sekundi kasnije ekipu Konjica ponovo u prednost dovodi Meldin Podrug.

Činilo se kako će Konjic stići do čitavog plijena na teškom gostovanju u Doboju, ali remi svojoj ekipi, dva minuta prije kraja susreta, donosi Enver Buljubašić i pogađa za konačnih 3:3.