Site icon olovka.info

Fudbaleri Sloge u Doboj donijeli bod iz Istočnog Sarajeva

fk slavija fk sloga doboj 2020

U 12. kolu M:tel Prve lige Republike Srpske fudbaleri FK Sloga iz Doboja nastupili su u Istočnom Sarajevu protiv tamošnje Slavije, remizirali 1:1 i tako donijeli jako vrijedan bod u Doboj.

Težak teren u Istočnom sarajevu, porpilično tvrda utakmicu odigrala su ova dva prvoligaša RS. Slavije je imala neku priliku više tokom utakmice, ali Sloga je povela u 85. minutu golčinom Saše Perića sa preko 30 metara. Ipak, Slavija je poslije tog pogotka stisnula gas do maksimuma i uspjela izjednačiti u 89 minutu golom Vladana Mandića i to je i bio konačan rezultat ove utakmice 1:1.

Fudbalerima Sloga ovo je bio 17-ti bod u dosadašnjem toku prve lige RS, što ih je dovelo do trenutno sedmog mjesta na tabeli.

U sljedećem, 13. kolu koje se igra 31. oktobra (subota), Sloga će na „Lukama” dočekati Rudar iz Prijedora. Ta utakmica protiv Prijedorčana igra se od 14 časova.