Fudbaleri dobojske Sloge pobjedom započeli novu sezonu

Fudbaleri dobojske Sloge

Fudbaleri dobojske Sloge savladali su danas u Doboju na „Lukama” zvorničku Drinu sa 1:0, na početku nove sezone M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske.

Jedini gol na utakmici postigao je Aleksandar Milaković u 83. minutu susreta iz jedanaesterca.

U narednom drugom kolu Sloga 21. avgusta (subota) dočekuje fočansku Sutjesku. Utakmica se igra u 17 časova.

SLOGA – DRINA 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Milaković u 85.minutu (iz kaznenog udarca). Stadion: Luke, Doboj. Gledalaca: 400. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Tomislav Gračanin i Milan Dujaković (oba iz Banja Luke). Kontrolor suđenja: Siniša Radić (Laktaši). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska). Žuti kartoni: Zajić (Sloga), Srđan Knežević, Ružić, Rakić, Ristović, Andrić (Drina).

SLOGA: Đulčić, Dadić, Džombić, Zajić, Radić (od 71.minuta Mujkić), Stevanović, Milaković, Šaula, David Knežević (od 86. Marković), Šujić (od 59. Božić), Ristić. Trener: Zoran Ćurguz.

DRINA: Ružić, Tvrdišić, Ćulum, Jokić, Rakić, Marković, Šarčević (od 59.Damjanović), Stanišić, Ristović (od 63. Erić), Andrić, Knežević. Trener: Bratislav Tešić.

Igrač utakmice: Aleksandar Milaković (Sloga)