DOBOJ: FK Sloga rutinski savladala Alfa Modriču

fudbal sloga doboj modriča

Fudbaleri Sloge su na dobojskim „Lukama” rutinski savladali Alfa Modriču rezultatom 4:0 (1:0), u susretu 22. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske.

Sloga je povela već u 9. minutu autogolm gostujućeg igrača Milana Radulovića. S tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku domaći fudbaleri u 68. minutu dupliraju vođstvo preko Aleksandra Milakovića. Samo šest minuta kasnije na semaforu je stajalo 3:0 za Dobojlije, precizan je bio Uglješa Stevanović. U 82. minutu utakmice Obrad Starčević je pogodio za konačnih 4:0.

Nakon nepotpuno odigranog dvadesetdrugog kola Sloga zauzima treće mjesto na tabeli sa 48 osvojenih bodova i gol razlikom 44:10 (+34).

U narednom 23. kolu koje je na progamu u subotu 16. aprila Sloga će gostovati posljednjeplasiranoj Budućnosti u Pilici. Utakmica se igra sa početkom u 16.30 časova.