WWIN LIGA BIH Dobojska Sloga Meridian povela, ali ipak poražena na gostovanju Zrinjskom VIDEO

zrinjski sloga 3 1

Fudbaleri dobojske Sloge Meridian gostovali su danas u Mostaru protiv Zrinjskog gdje su poraženi rezultatom 3:1. Utakmica u Mostaru je odigrana u okviru otkazanog 1. kola Wwin lige BiH.

Poveli su dobojski fudbaleri u 50. minutu golom Tonija Jovića, ali su poslije toga igrači Zrinjskog ipak preuzeli inicijativu, postigli tri gola i uspjeli opravdati ulogu favorita na današnjoj utakmici.

Strijelci za domaću ekipu bili su Mulehusejnović u 61. za 1:1, Topić u 67. minutu za 2:1, a konačan rezultat postavio je Šunjić u 79. minutu.

Dobojska ekipa ovim porazom je ostala u opasnoj zoni na 9. mjestu sa samo 2 osvojena boda iz četiri odigrane utakmice, a u narednom kolu Wwin lige BiH za vikend dočekuje ekipu širokog u Doboju na svojim Lukama.