Navijač pobijedio Lilarda u šutiranju trojki i osvojio 100.000 dolara VIDEO

Noćas je u San Fransisku završen NBA All-Star vikend, a najveće oduševljenje navijača u Chase Centru izazvao je 18-godišnji student Džaren Baraha koji je u takmičenju protiv Demiana Lilarda osvojio čak 100.000 dolara.

Popularni YouTuber MrBeast i Lilard su organizovali zanimljivo takmičenje u kojem je nasumičnim odabirom iz publike jedan navijač dobio priliku osvojiti 100.000 dolara.

Pravila su bila jasna. Oba takmičara su šutirala s centra, Lilardu je za pobjedu trebalo tri, a navijaču samo jedan ubačaj prije isteka vremena.

Lilard je pogodio dva puta, a s istekom vremena Džeren je pogodio trojku, na oduševljenje publike u dvorani.

“Bio je to nevjerovatan trenutak. Nisam mogao vjerovati da sam pobijedio jednog od najboljih igrača u ligi”, rekao je Džeren kojeg su nakon pobjede zasuli sa 100.000 dolara.

Barahas je rekao da će osvojeni novac iskoristiti za finansiranje svog studiranja, a dio će dati svojoj porodici.

Related posts

meridian fk sarajevo

MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva

Vaterpolisti Srbije

Vaterpolisti Srbije i Mađarske polufinalni par SP vaterpolu

FK Trebava iz Osječana

Trebava pobjednik fudbalskog memorijala “Braća Pavlović” u Bušletiću FOTO