Site icon olovka.info

LIGA ŠAMPIONA Bajern dao 9 golova Dinamu, još tri gola Bavarcima poništena VIDEO

liga šampiona 2024 1 kolo

Prvo kolo Lige šampiona u novom formatu donijelo je pregršt dobrih mečeva.

Najuzbudljivije je bilo u Minhenu, gdje je domaći Bajern deklasirao zagrebački Dinamo rezultatom 9:2.

Milan je stigao do rane prednosti nad Liverpulom preko Pulišića, ali to je bilo sve od njih. Preokret Liverpulu su donijeli stoperi nakon prekida. Prvo je pogađao Konate, a onda i Van Dajk.

Za konačnih 1:3 pogodio je Soboslaj.

Real se mučio veći dio meča protiv Štutgarta. Početkom drugog poluvremena im je prednost donio Mbape, no Štutgart izjednačuje preko Undava. Kada se činilo da će ovo ostati konačan rezultat pogađa Ridiger na asistenciju Modrića. Duboko u sudijskoj nadoknadi za Real pogađa Endrik i postavlja konačnih 3:1. Reprezentativac BiH Ermedin Demirović je ušao u igru u zadnjih 15 minuta.

Sporting je savladao Lil rezultatom 2:0.

Podsjećamo, ekipa Crvene zvezde u četvrtak, od 18 časova i 45 minuta dočekuje Benfiku na stadionu “Rajko Mitić”, u okviru prvog kola najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja.