Site icon olovka.info

Dobojski Željezničar sa igračem manje do boda protiv Šipovljana, pa ostao bez trenera FOTO/VIDEO

Milan Draganović Željezničar Doboj

Iako je utakmici 4. kola 2. Lige Republike Srpske Zapad, od 26. minuta Željezničar igrao sa igračem manje zbog isključenja golmana Nenada Jovanovića, Dobojski Željezničar osvojio je bod protiv Gorice iz Šipova odigravši neriješeno – 0:0.

Odmah nakon utakmice, Milan Draganović, šef stručnog štaba Dobojlija, imao je sastanak sa igračima na kojem im je saopštio da je podnio je neopozivu ostavku na mjesto trenera seniorske ekipe. O razlogu za ovakav potez nije zvanično saopštio ni trener niti klub.

Sad već bivši trener dobojskog Željezničara Dragan Milkanović koji je sinoć poslije utakmice podnio neopozivu ostavku

Sama utakmica je bila tvrda, bez previše šansi, uglavnom se igralo na sredini terena i na kraju se i došlo do odgovarajućeg rezultata 0:0

U narednom, 5. kolu Željezničar gostuje kod FK “Brdo Hambarine”.

Stadion: „15. april“ u Doboju. Gledalaca: 100. Sudija: Nemanja Petrović (Prijedor). Žuti kartoni: Hadžimujić, Plančić, Mudrov, Kuzmić, trener Draganović (Željezničar), Peno (Gorica). Crveni karton: Nenad Jovanović (Željezničar) u 25. minutu.

ŽELJEZNIČAR (D): Jovanović, Čapru-Tate, Cvijanović, Hadžimujić, Josić, Drljić (od 26. Kuzmić), Plančić (od 81. Kovačević), Ilić, Gostić, Kurdić, Mudrov (od 77. Popović).

GORICA: Ilić, Peno, Gračanin, Mitrić, Sakan, Pastir (od 46. Šobić, od 81. Mrkonja), Radulović, Malinović, Jakešević, Jovičić, Vučković.