Dobojska Sloga Meridian u Modriči ubjedljivo poražena od FK Tuzla City VIDEO

sloga doboj tuzla city

Sloga Meridian je večeras u susretu 10. kola PL BiH ubjedljivo poražena od Tuzla Cityja rezultatom 0:3.

Gosti su poveli već u prvoj minuti, a gol je zabio Mišić.

Smajlagić je u 59. minuti pogodio za 0:2, da bi konačnih 0:3 postavio večeras sjajni Mišić u 74. minuti utakmice.

Tuzla je nakon ove pobjede na prvom mjestu sa 16 bodova koliko ima i drugoplasirani Željo. Ekipa Tuzle ima i dva zaostala susreta.

S druge strane, Sloga Meridian se nalazi na šestoj poziciji sa 11 bodova.

SLOGA MERIDIAN – TUZLA CITY 0:3 (0:1)

MODRIČA – Strijelci: 0:1 Mišiću 1, 0:2 Smajlagić u 58, 0:3 Mišić u 73.minutu. Stadion: Dr Milan Jelić. Gledalaca: 800. Sudija: Dragan Petrović (Banja Luka). Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Boris Dujmović (Mostar). Kontrolor suđenja: Antonio Blažević (Višići). Delegat: Haris Idrizović (Konjic). Žuti kartoni: Popara, Dadić (Sloga Meridian), Kuzmanović (Tuzla city).

SLOGA MERIDIAN: Trako, Zajić (od 46.minuta Krstovski), Popara, Đorić, Milaković (od 66. Stevanović), Šaula (od 54. Janković), Kujundžić (od 54. Dadić), Stapić, Ristić, Milanović, Kulenović (pd 76. Baštić). Trener: Zoran Ćurguz.

TUZLA CITY: Fejzić, Šukilović, Gavrić (od 59. Karić), Kuzmanović, Nargalić (od 46. Smajlagić), Karjašević, Čeliković, Mišić, Mehidić (od 79. Mendeš), Kulibali (od 31.minuta Mešinović), Ferejra. Trener: Dragan Jović
Igrač utakmice: Petar Mišić (Tuzla city)